Dersim Web Tasarım » Tasarım Devir Ücreti Tasarım devir ücreti olan KDV DAHİL 2.702 TL ödemeyi kredi kart ile satın alarak anında tasarım devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Dersim Web Tasarım » Tasarım Devir Ücreti
Dersim Web Tasarım
Dersim Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Hastane Önü Cd. Sanat Sk. 62000 Merkez Tunceli
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TASARIM DEVİR ÜCRETİ

2388.68 ₺ + KDV 5400 ₺
Ürün Puanı:
Online tasarım devir ücreti ödeme ve tasarım devir İşlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak Tasarım Devir Sözleşme' sinin Noter aslının tarafımıza gönderilmesi sonra  tasarım devir işlemleriniz yapılır ve işlemin yapıldığına dair resmi TÜRKPATENT yazısı tarafınıza gönderilmektedir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 840.68 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 648.00 TL
 • Hizmet Ücreti 900.00 TL
 • KDV Matrahı 1740.68 TL
 • KDV Tutarı %18 313.32 TL
 • Genel Toplam 2702 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

TASARIM DEVİR HİZMET AÇIKLAMA
1. Tasarım Devir Sözleşmesi 'nin aslı tarafımıza gönderilmelidir. Linkteki devir sözleşmesinde  Tasarım Başvuru veya Tescil Numarası, Tasarım İsmi, Devir eden ve devir alan bilgileri, devir bedeli olması gerekmektedir. Noterlerce hazır devir sözleşmesinin kullanılması halinde ise yukarıdaki bilgilerin olmasının yanı sıra doğruluğu mutlaka kontrol edildikten sonra imza edilmeli ve tarafımıza gönderilmelidir. Danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

2. Tasarım devir ücreti sadece devrin TÜRKPATENT  marka siciline kayıt edilmesini kapsamaktadır. 

3. Tasarımı devir alan yeni sahip adına  tasarım tescil belge sureti ayrıca ücrete tabidir. Ancak 5 yılda bir tasarım yenileme işlemlerinin olması ve yenileme aşamasında yeni belge verilmesi nedeniyle şayet ihtiyaç duyulmuyorsa belge  suretinin maliyet nedeniyle almayı önermiyoruz. Dahası bir şekilde sonradan  belge  suretine ihtiyaç olması halinde bir hafta içinde hemen temin edilmektedir. 

4. Noterden devir tek başına yeterli olmayıp mutlaka TÜRKPATENT sicil kayıtlarına işlenmesi de gerekmektedir. Devir TÜRKPATENT' e başvuru yapıldığı an ve tarih itibariyle geçerlidir. Devir işlemleri takriben 10-15 gün içinde sicile işlenmekte ve işlemin yapıldığına dair TÜRKPATENT yazısı ve istek varsa tasarım tescil belge sureti başvuru sahibine gelir gelmez gönderilmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez. Devir alan tarafından düzenlenecektir.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Noter Onaylı  Tasarım Devir Sözleşmesi ASLI
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Aslıhan (5 Mart 2020)

Devir hizmet ücretleri gerçekten çok iyi, üstelik şayet yeni devir alan adına belge isteniyorsa daha düşük olan üstelik aslı ile aynı işleve sahip belge suretlerini tavsiye etmelerinden müşteriyi öncelikle düşündüklerini ispatlamaktadır. Fiyat iyi, kalite iyi, hizmet çok iyi daha ne olsun. Teşekkürler Etkin Patent.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz