Dersim Web Tasarım » Marka Logo Tescil Ücreti Tek sınıflı marka logo tescil ücreti 1.545 ₺ (KDV DAHİLDİR) Sadece logo veya logo ile birlikte kullanılan marka ismi ile birlikte tescil yapılabilirsiniz.
Dersim Web Tasarım » Marka Logo Tescil Ücreti
Dersim Web Tasarım
Dersim Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Hastane Önü Cd. Sanat Sk. 62000 Merkez Tunceli
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

MARKA LOGO TESCİL ÜCRETİ

1373.74 ₺ + KDV 3000 ₺
Ürün Puanı:
Tek sınıflı marka logo tescil ücreti 514.09 ₺ + KDV’ dir. Sadece logo veya logo ile birlikte kullanılan marka ismi ile birlikte tescil yapabilirsiniz.Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Sınıfları İncele
0 TL
 • TÜRKPATENT Ücreti 192.03 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 533.41 TL
 • Hizmet Ücreti 648.30 TL
 • KDV Matrahı 840.33 TL
 • KDV Tutarı %18 151.26 TL
 • Genel Toplam 1525 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

MARKA LOGO TESCİL BAŞVURU TOPLAM MALİYETLER

şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Tek Sınıflı Marka Başvuru 760 ₺ (KDV Dahil) 648 ₺+KDV  1.525 ₺ (KDV Dahil)
Tescil Kesinleştiğinde ödenecek 10 yıllık belge düzenleme ücreti 1.960 ₺ (KDV Dahil) 644 ₺+KDV  2.720 ₺ (KDV Dahil)
TOPLAM MALİYET 4.245 ₺ (KDV DAHİL


TEK SINIFLI MARKA LOGO BAŞVURUSU

1. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak  sınıflar yani mal/hizmet listesi, marka ismi, başvuru sahibi hususlarında müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

2.
Sadece logo için başvuru yapılabileceği gibi, logo ile birlikte kullanılan marka ismi ile birlikte de başvuru yapılabilir. Fazladan maliyet olmaması için fiilen nasıl kulalnılıyorsa o şekilde başvuru öneriyoruz.

2. Müvekkilden alınan bilgiler üzerine başvuru yapılacak ayrıntılı marka sorgulama, araştırma ve inceleme yapılmaktadır. Logo şekil olduğundan kısıtlı alanda  araştırma ve inceleme yapılmaktadır. 

3. Başvuru yapılacak marka isminin uygun olması halinde müvekkilden yazılı onay alınarak  başvuru yapılmakta ve resmi TÜRKPATENT başvuru belgesi ve işlem faturası başvuru sahibine gönderilmektedir.

4. Şayet başvuru yapılacak markanın re’sen ve/veya itiraz üzerine ret riski varsa gerekçeleriyle birlikte başvuru sahibine  yazılı bildirilir ve ya yeni bir isim belirlemesini ve/veya  bir şekilde mevcut marka isminin kullanmak istemesi halinde ise, tescil kriterlerini sağlayacak çözümler geliştirilmekte ve başvuru sahibine yazılı bildirilmektedir. Nihai olarak başvuru sahibinin uygun görmesi ve yazılı onayı alındıktan sonra da tek sınıflı marka tescil başvurusu yapılır ve başvuru belgesi ve işlem faturası e-posta yoluyla başvuru sahibine gönderilir.

5. Marka başvurusu oldukça kısa ve kolaydır. Önemli olan başvuru öncesi yapılan araştırma, inceleme ve değerlendirmedir. Başvuru süreci veya marka tescil sonrası olası re’sen red ve/veya itiraz üzerine red ve/veya bir şekilde dava konusu olması halinde  telafisi güç maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. 

Dersim Web Tasarım,  her marka tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  tüm riskleri yazılı raporlamakta, şayet risk varsa bunları bertaraf edecek yenilikçi çözümler üretmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  

a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Logo ( en az 700x700 Piksel ve jpeg veya png formatında olmalıdır)
 2. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir.
 1. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 2. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Selen (4 Mart 2020)

Diğer bir firma hem logoyu hem de marka ismini ayrı ayrı tescil önerdi ama Etkin Patent ikisinin birada tescilinin daha doğru ve daha az maliyetli olacağını söylediği anda müşteriyi düşündüklerini anladım hemen tescil işlemi yaptık. Ayrıca logo ve kelime kombinasyonun üçüncü taraflarca sızmasını engelleyecek kombinasyon öneri ve başvurusu tam bir profesyonel oldukları gösterdi. Çok memnun teşekkürler Etkin Patent.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz