Dersim Web Tasarım » Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti Marka vekillerimiz tarafından hazırlanan, marka başvurunuza yapılan itiraza karşı görüş (savunma) ücreti 1.750 ₺ + KDV’ dir.
Dersim Web Tasarım » Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti
Dersim Web Tasarım
Dersim Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Hastane Önü Cd. Sanat Sk. 62000 Merkez Tunceli
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

MARKA İTİRAZA KARŞI GÖRÜŞ ÜCRETİ

1750 ₺ + KDV 3500 ₺
Ürün Puanı:
Marka tescil başvurusuna üçüncü taraflarca yapılan itirazlara karşı görüş hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve karşı görüş için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 0 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 1750 TL
 • KDV Matrahı 1750 TL
 • KDV Tutarı %18 315 TL
 • Genel Toplam 2065 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

İTİRAZA KARŞI GÖRÜŞ HİZMET AÇIKLAMALARI

1. Ödeme ve talep alınır alınmaz, itiraza konu dosya incelenmekte ve hemen akabinde başvuru sahibi ile irtibat kurulmaktadır.

2. Öncelikle belirtmek gerekir ki Dersim Web Tasarım, başvuru yapmadan önce ayrıntılı inceleme ve değerlendirme yapmakta, re'sen ret risklerinin bildirilmesinin yanı sıra olası itirazları ve bunların muhtemel sonuçlarını başvuru öncesi başvuru sahibine bildirmektedir. 

3. Başvuru üçüncü taraf vekil şahıs ve firmalarca yapılmış başvurular için de Dersim Web Tasarım' den itiraza karşı görüş hizmeti alabilirsiniz. 

4. İtiraza karşı görüşlerin lehe sonuçlanmasını sağlayacak bilgi ve belgeler başvuru sahibinden ayrıca istenmektedir.

5. İtirazların süresinin uzun olması ve Markalar dairesi İtirazlarından sonra da YİDK nezdinden tarafların kararlara itiraz işlemleri nedeniyle tescil süresi çok uzadığından karşı görüş yapılan marka dosyasının muhtemel sonucu veya varsa başkaca çözümler başvuru sahibine bildirilmekte ve yazılı onay sonrası da itiraza karşı görüş yapılmaktadır.

6. Marka itiraz sürecindeki diğer bilgileri tüm itiraz işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka İşlem Ücretleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. İtiraza konu marka başvuru bilgileri (Başvuru numarası, sahibi vs)
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Kemalettin (1 Mart 2020)

Başvurumuzu yapan önceki firma yüksek fiyat isteyince araştırma yaptık ve Etkin Patent ile tanıştık, hem uygun ücretle yapılan itiraza savunma yaptılar ve itiraz lehimize sonuçlandı hem de uygun fiyatla marka tescil belgemizi de aldık. Teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz